LONG STEEL PRODUCTS

IPN-UPN PROFİLLER

IPN-UPN PROFİLLER

IPN - UPN Profiller; endüstriyel yapılar ve çelik konstrüksiyon ağırıklı yapıların inşaasında çelik profiller kullanılmaktadır.

HEA-HEB-IPE PROFİLLER

HEA-HEB-IPE PROFİLLER

HEA / HEB / IPE Profiller; endüstriyel yapılar ve çelik konstrüksiyon ağırıklı yapıların inşaasında çelik profiller kullanılmaktadır.

KARE DEMİRLERİ

KARE DEMİRLERİ

Kare Dolu Demir; sıcak haddeleme yöntemiyle üretilen kare dolu demirin, tüm köşeleri birbirine eşittir.

LAMA DEMİRLERİ

LAMA DEMİRLERİ

Lama ve Silme demirler; sıcak ve soğuk haddeleme yöntemi ile üretilir. Son yılların gelişen teknolojisi ile üretimine başlanan mamüllerdir.

TE DEMİRLERİ

TE DEMİRLERİ

TE demirler; sıcak ve soğuk haddeleme yöntemi ile üretilir. Son yılların gelişen teknolojisi ile üretimine başlanan mamüllerdir.

KÖŞEBENT DEMİRLERİ

KÖŞEBENT DEMİRLERİ

Köşebent; enlemesine kesiti L yada geniş açılı V şeklinde olan çelik (demir) profil. Yüzeyleri birbirine 90 derecelik açı ile birleştirilmiş metal malzeme yada uzun çubuk olarakta adlandırılabilir.

İNŞAAT DEMİRİ

İNŞAAT DEMİRİ

İnşaat Demiri; sektördeki tabiri ile nervürlü çelik çeşitleri firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Dünyanın en büyük inşaat demiri (mervürlü çelik) ihracatçısı konumunda bulunan ülkemizde en kaliteli nervürlü çelikler üretilmektedir.

FİLMAŞİN

FİLMAŞİN

Filmaşin; sıcak haddeleme yöntemiyle üretilen ve çoğunlukla soğuk seçme ve yuvarlak malzemelerin üretiminde kullanılan (civata, somun, elektrot, tel-çivi vb) kangal şeklinde kullanıcılara sunulan yarı mamül malzemedir

ÇELİK HASIR

ÇELİK HASIR

Çelik Hasır; yatay ve dikey betonarme yapıların, betonarme altyapı ve üstyapı elemanlarının ana teçhizat malzemesidir.

HALAT HASIR

HALAT HASIR

Kullanım alanları: Benzin istasyonları zemini, fabrika sahası beton zemin uygulamaları, otopark sahaları, spor sahaları, ahır zeminleri, asfalt altı (Asfaltın kaymasını önler.